Pronájem apartmánu, chaty, chalupy Bořetice, okres Břeclav, 64 m²

Pronájem apartmánu 1+1 v Bořeticích, okres Břeclav, s vlastním vinným sklepem.

Hledáte místo pro pohodový odpočinek Váš, vašich blízkých, případně jako bonusový pobyt pro Vaše obchodní partnery?
Místo s vlastním vinným sklípkem, který lze i podnikatelsky provozovat – sklípek je velmi slušně zavedený a lokalita je hojně navštěvovaná po celý rok.
Nabízím k pronájmu nově postavený (provoz od 2020), plně vybavený klimatizovaný apartmán o dispozici 1+1. Veškeré vybavení je řešeno v nadstandardu, proto je připraveno i vlastní rekreaci. Úspěšný uživatel z větší dálky, který rád létá, pohodlně využije místního letiště s hangáry a do pěti minut chůze od nemovitosti.
Celková plocha apartmánu je 32m² a kapacita 4 lůžka na dvou dvojlůžkových postelích.
Apartmán se nabízí kompletně zařízený k okamžitému využití.
V obývacím pokoji se nachází rozkládací gauč pro každodenní spaní, TV s plochou obrazovkou, jídelní stůl s barovými židlemi, kuchyňský kout, který je vybaven dřezem, varnou konvicí, indukčním vařičem a mikrovlnou troubou. K dispozici prostorná lednice s odděleným mrazícím boxem.
Součástí nabídky je i zmíněný vlastní vinný sklípek, který se nachází hned pod apartmá. Původní lisovna byla zrekonstruována a přestavena na další možnou obytnou místnost. Posezení zde, s plně vybavenou kuchyní ( lednice, mrazák, myčka, varná deska) vč baru a posezením, nabízí romantické chvíle. V chladných měsících podpoříte teplem z italských kamen na dřevo. Tento prostor je nezávislý na horním apartmánu, může sloužit i jako perfektní zázemí pro šikovného podnikavého člověka. Je zde připravena koupelna s toaletou, pračka i potřebná výlevka. Rozkládací sedačka zabezpečí pohodlný spánek i zde.
Nad tímto objektem, přes cestu, je vybudováno vlastní parkování pro 4-5 aut, včetně úschovny kol. Kolem nemovitosti lze krásně chodit po vlastních osvětlených schodech, což je u řadové zástavby v obou sklepních uličkách v Kraví hoře ojedinělé. Zde je i vstup do apartmánu.
Nad parkovištěm se nachází prostor pro případnou realizaci dalšího sezonního ubytování či jinou venkovní aktivitu. V současné době je zde jednoduché přírodní posezením s venkovním grilem. Navazuje další pozemek, cca 1800 m2, částečně osazený vinnou révou. O vinohrad se můžete starat osobně a úrodu z vinice využijete pro vlastní potřebu nebo lze nabídnout místním vinařům, kteří se o vinici umí dobře postarat celoročně. V současné době je o vinici postaráno a tak to může i pokračovat.
Apartmá se nachází ve velmi oblíbené, velmi navštěvované moravské vinařské oblasti. Nabízí se krásné cyklovýlety i nádherná pěší turistika vinicemi. Stojí za to navštívit místní rozhledny, kdy každá je jinak tématicky vybudována. Dále např. nejznámější Lednicko – valtický areál jistě dobře znáte nebo největší vodní vyžití – Aqualand Moravia v Pasohlávkách, atp. V blízkosti najdete též nejníže položenou sjezdovku ve střední Evropě, v teplých měsících s letním venkovním bazénem.
Přijeďte se podívat!

Informace k pronájmu nemovitosti

Cena: 20 000 CZK / za měsíc

Poznámka k ceně: + jistota (kauce) dva nájmy, + 3.000,- zálohy na energie, + popl. RK

Upozornění: Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií