Koupě nemovitostí

Koupě nemovitosti

Pro klienty zajišťuji nákup a koupi nemovitosti, domu, bytu, pozemku, chaty a chalupy, komerční a obchodní nemovitosti. Zaměřuji se na Brno – Řečkovice, Medlánky, Mokrá Hora, Královo Pole, ale také na celé Brno a Jihomoravský kraj.

Hledáte nový domov pro svoji rodinu? Rádi byste koupili dům či byt pro vlastní bydlení nebo jako výhodnou investici?

Možná zjistíte, že hledání ideální nemovitosti ke koupi je časově náročný proces. Musíte procházet desítky nabídek různých realitních kanceláří, probírat se často nejasnými informacemi a komunikovat s mnoha realitními makléři či prodávajícími. Často se také stane, že o váš vysněný dům nebo byt projeví zájem jiný kupující dříve než vy a nemovitost je již rezervovaná.

Proces koupě nemovitosti

Pomohu vám s celým procesem koupě nemovitosti tak, abychom na nic nezapomněli.

Nejprve vyslechnu vaše představy o nové nemovitosti, poznám vaše potřeby a životní styl. Na základě toho potom budeme společně hledat v nabídkách realitních kanceláří i mimo ně – realitní kancelář RE/MAX má velkou síť realitních makléřů, z nichž každý nabízí mnoho nemovitostí k prodeji.

Jednotlivé nemovitosti prověřím. Zjistím, zda je s nimi vše v pořádku a informace o nich jsou pravdivé. Stejně tak prověřím serióznost prodávajících. Nemovitost osobně prohlédnu, abychom včas zjistili případné nedostatky. Dále také zhodnotím, jestli cena, za kterou prodávající nemovitost nabízí, odpovídá její tržní ceně.

Pokud si potřebujete na nový dům či byt vzít hypotéku, pomůžu vám s jejím sjednáním a zajistím výhodné podmínky. V neposlední řadě vám pomůžu s vyhotovením rezervační a kupní smlouvy, vkladem do katastru i s přepisem energií.

Aktuální nabídka nemovitostí

Jako realitní makléřka se v Brně zaměřuji převážně na oblast Řečkovice a Mokrá Hora a přilehlé oblasti, jako jsou Medlánky, Ivanovice a Královo Pole. Pokud tedy hledáte bydlení v Řečkovicích, nebo v ostatních zmiňovaných lokalitách, určitě průběžně sledujte moji nabídku nemovitostí.

Prodej nemovitosti

Pokud se byste rádi koupili novou nemovitost a současně se chystáte prodat svůj současný dům či byt, ráda vám pomůžu s prodejem nemovitosti nebo s odhadem tržní ceny nemovitosti.