O mně

Kateřina Budská - realitní makléřka

Jmenuji se Kateřina Budská a působím jako realitní makléřka v Brně. Zaměřuji se převážně na Řečkovice a Mokrou Horu a přilehlé oblasti, jako je například Královo Pole, Medlánky a Ivanovice. V oboru realit se pohybuji od roku 2010. V současné době působím jako certifikovaný realitní makléř pod záštitou realitní kanceláře RE/MAX Alfa.

Specializuji se na prodej nemovitostí, ale ráda vám pomohu i pokud hledáte nemovitost ke koupi či pronájmu. Můžete se na mě obrátit také v případě, že potřebujete vypracovat odhad ceny nemovitosti.

Profesní zkušenosti a ocenění

Proč si vybrat právě mě?

Profesionalita a spolehlivost

Jako certifikovaný makléř mám výborně znalosti realitního práva, financí i informačních technologií. Zakládám si na své dobré pověsti a vždy se snažím o maximální spokojenost klienta.

Otevřenost a informovanost

Stojím o to, aby moji klienti byli spokojení a mohli mě doporučit svým známým. Proto s vámi budu komunikovat otevřeně, bez obalu a nebudu vám zatajovat žádné informace.

Empatie

Ráda poznávám životní styl svých klientů a dokážu tak dobře odhadnout jejich potřeby. Výsledkem je samozřejmě spokojený klient, který najde dům či byt odpovídající jeho představám.

Home staging

Mým cílem je profesionální prezentace prodávané nemovitosti. Vhodnými úpravami interiéru, sladěním doplňků a kvalitními fotografiemi zvýším atraktivitu vaší nemovitosti pro potenciální zájemce. Pocity a home staging prodávají.

Profesionální fotografie

K čemu by byl home staging bez kvalitních fotografií? Vaši nemovitost profesionálně a kreativně nafotím, abych zdůraznila její přednosti. Podívejte se, jak vypadaly fotografie nemovitostí, které jsem již prodala.

3D prohlídky

V případě prodeje nemovitosti, která je zvláště zajímavá nebo atypická, zajistím tvorbu profesionální 3D prohlídky. Zájemci získají velmi přesnou představu o podobě prodávaného domu či bytu z pohodlí svého domova.

Osvědčení