Home staging

Pro klienty zajišťuji homestaging nemovitosti, domu, bytu, chaty a chalupy, komerční a obchodní nemovitosti. Zaměřuji se na Brno – Řečkovice, Medlánky, Mokrá Hora, Královo Pole, ale také na celé Brno a Jihomoravský kraj. Poptáváte homestaging nemovitosti? Neváhejte mě kontaktovat.

Při prodeji nebo pronájmu nemovitosti se postarám o profesionální home staging – vhodně upravím interiér bytu či domu, zvolím a naaranžuji různé doplňky a zajistím profesionální fotografie.

Každá nemovitost má svůj příběh a nezaměnitelnou atmosféru. Při přípravě nemovitosti k prodeji a pronájmu se snažím pomoci vykreslit jedinečnost daného prostoru.

Díky tomu nebude vaše nemovitost vypadat jen jako jedna z řady, ale upoutá zájemce o koupi už na fotografiích. Při osobní prohlídce si potom budou připadat, že si prohlíží svůj budoucí domov. Home staging je báječný způsob, jak prodat nemovitost za vyšší cenu než obvykle.

Podívejte se, jak vypadá home staging v mé režii:

Prodej nemovitosti

Chystáte se prodat svůj současný dům či byt? Kontaktujte mě, postarám se o celý proces prodeje a pomohu vám prodat nemovitost za nejvyšší tržní cenu.